Мобільний телефон - друг чи ворог?
Сучасні люди проводять величезну кількість часу, спілкуючись за допомогою мобільних телефонів, але лише деякі розуміють, як саме працюють гаджети і як впливають на організм людини.
Більше третини населення Землі користується послугами мобільного зв’язку … Зручності -великі, та чи існують переконливі докази безпечного користування мобільними телефонами? Виникають запитання: мобільний телефон – друг чи ворог? як він впливає на людський організм, особливо дитячий. Наскільки безпечним є користування ним. Учні 5-6 класів намагалися знайти відповіді на ці питання під час виховної години: «День без мобільного телефону», яка була проведена соціальним педагогом МЦПР ММ Назаровою Г.Л. 26 лютого 2021 року.
Спільними зусиллями учнів та педагога були розроблені правила безпечного користування гаджетами, з якими діти хотіли поділитися зі своїми друзями та батьками:
1. Не носити телефон на поясі і грудях.
2. Тривалість розмови не більше 3-х хвилин, пауза між розмовами 15 хвилин.
3. Тримати апарат подалі від голови.
4. Не засиджуватись за комп’ютером більше 1 години, роблячи перерву.
5. Більше рухатись, частіше змінювати позу і контролювати м’язову напругу.
6. Проводити вологе прибирання приміщення, у якому працює комп’ютер.
7. Частіше провітрювати приміщення.
8. Більше часу проводити на свіжому повітрі, спілкуватися з друзями.
Життя людини - це найдорожчий скарб на Землі. Береги себе, своє здоров’я та здоров’я своїх близьких - головний висновок, що зробили учні після заходу.
Comments