top of page
DSCN0732
DSCN0728
DSCN0716
DSCN6735
DSCN6783
DSCN6800

  Учнівське самоврядування нашої школи - це управління життєдіяльністю колективу школи, здійснюване учнями і засноване на ініціативі, самостійності, творчості, вдосконалення власного життя, почуття відповідальності, взаємодопомоги і організаторських здібностях учнів.

  Метою створення учнівського самоврядування школи є розвиток у учнів навичок соціальної та громадянської активності і відповідальності.

 

 

   Вищий орган учнівського самоврядування - це Учнівські збори (Рада школи) - загальні збори учнів 5-9 класів, проведені мінімум 1 раз на рік і в міру необхідності. На зборах розглядають і затверджують перспективний план, основні напрямки діяльності учнівського самоврядування, висувають пропозиції щодо вдосконалення навчально-виховного процесу, розглядають положення, заслуховують звіти, оцінюють результати діяльності, формують склад Шкільного Департаменту. Всі рішення приймаються більшістю голосів. Шкільний департамент - це виконавчий орган учнівського самоврядування. Він обирається щорічно до 1 жовтня на загальношкільних учнівських зборах і скликається не менше одного разу на місяць і в міру необхідності. Шкільний Департамент складається з 7 комітетів, в які обираються представники класів, і якими курирує учитель. Верховна рада шкільного департаменту складається з Голів комітетів та Президента шкільного департаменту.

   Президент керує роботою шкільного департаменту. Його обирають на учнівських зборах до 1 жовтня щорічно. Шкільний департамент працює в тісній взаємодії з адміністрацією школи, батьківським комітетом і педагогічною Радою. Координує роботу шкільного департаменту педагог-організатор або заступник директора з виховної роботи. Рішення шкільного департаменту приймаються простою більшістю голосів. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос Президента шкільного департаменту. Кожен член шкільного департаменту має право вносити на обговорення будь-яке питання, що стосується організації життєдіяльності учнівського колективу.

 Основу шкільного департаменту становить класне учнівське самоврядування. Вищим органом самоврядування класу є класні учнівські збори, проводяться не рідше 1 разу на місяць і в міру необхідності. На зборах обговорюються будь-які питання життєдіяльності свого колективу, приймається план позакласних заходів, обирається класна учнівська рада.

   Класний учнівський комітет обирається на один рік до 15 вересня. Він працює в період між класними учнівськими зборами. Він організовує роботу по виконанню рішень класних зборів, організовує допомогу невстигаючим в навчанні, готує і проводить позакласні заходи, забезпечує участь в загальношкільних справах. При необхідності класна учнівська рада може створювати свої органи, однойменні загальношкільним.

Шкільні комітети і їх сфера діяльності

 

 

Комітет інтелектуального розвитку

 

 

 

Комітет порядку і дисципліни

 

 

Комітет засобів масової інформації

Комітет культурно-мистецької діяльності.

 

 

 

 

Комітет перетворюючої діяльності

Комітет духовного розвитку

 

 

 

 

 

Комітет здорового способу життя

 

 

 

 

 

Допомога в організації навчального процесу. Організація допомоги в проведенні предметних тижнів, інформаційних хвилинок. Організація інтелектуальних конкурсів.

 

 

Організація і проведення рейду «Зовнішній вигляд». Організація і проведення рейду «Чергування класів по школі». Проведення роботи з порушниками шкільної дисципліни.

Випуск стінгазет, інформаційних листків, шкільної газети. Висвітлення роботи Шкільного департаменту. Оформлення фото- і відеозвітів шкільних заходів.

 

 

 

 

 

 

Створення презентацій і наочних матеріалів до виступів. Оформлення шкільного сайту. Організація шкільних святкових заходів. Проведення творчих конкурсів художньої самодіяльності.

 

 

Проведення творчих конкурсів саморобних виробів. Оформлення виставок до різних заходів. Організація акцій з прибирання і чистоти в класних кімнатах і шкільному дворі. Організація і проведення рейду «Класний куточок». Трудовий десант зі збору макулатури.

 

 

Привітання ветеранів війни і праці. Акція «Спасибі за життя». Проведення екскурсій в шкільному музеї. Організація допомоги дітям-інвалідам. Організація і проведення акції «Тепло наших сердець». Шефська допомога школярам молодших класів.

 

 

Проведення спортивних конкурсів та естафет. Допомога в проведенні військово-спортивних ігор, турпоходів, екскурсій. Організація зарядки, активного відпочинку під час перерв і в позаурочний час.

 

bottom of page